Logo

Ski oprema

Број на оглас: 3012206 | Објавен на: 15.11.2018, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Skii Salomon 185sm so vezovi Tyrolia. Dva para cizmi, ednite cizmi sa nordica 330mm 26.5(41) Salomon 340mm 27.0 (42)

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач