Logo

TV SAMSUNG

Број на оглас: 3013014 | Објавен на: 15.01.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: CRT - Класични

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 2.000 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


ISPRAVEN KRISTAL SLIKA SO DALECINSKO

 mite

Потврден огласувач