Logo

Gradezna parcela vo mesnosta Ila (oznaka 3279)

Број на оглас: 3013107 | Објавен на: 15.09.2020, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac so golemina 3000 metri kvadratni, na 1km od avtobuskata stanica i pozadi sumskoto.
Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Suzana

Потврден огласувач