Logo

Se prodava jondza јонџа

Број на оглас: 3013542 | Објавен на: 15.11.2018, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава јонџа
Цена 10денари од кило фиксна
Балите се околу 10кг
Se prodava jondza
Cena 10denari od kilo fiksna
Balite se okolu 10kg
Tel- 078 983 553

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Peceni Tuli

Потврден огласувач