Logo

BMW 320 D E46

Број на оглас: 3013863 | Објавен на: 13.10.2018, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.690 €
2.890 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 320D E46

Pominati 268.000 Km
Registrirana do 26.02.2019
Kolata e vo odlicna sostojba!
Cenata ne e fiksna!

Zvonete na ovaj broj!!!

Jane:
078-203-215
078-203-215
078-203-215


Огласи од: Влатко

Влатко

Македонски Брод

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач