Logo

Skoda Fabia 1.9 tdi 2008g

Број на оглас: 3013929 | Објавен на: 17.12.2018, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.450 €
3.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Skoda Fabia 1.9 tdi 2008g
Voziloto e vo odlicna sostojba
klima elektrika i druga oprema
so 170 000 km .
plateni site davacki do registracija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач