Logo

E 220 CDI

Број на оглас: 3014161 | Објавен на: 14.11.2018, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava E 220 CDI vo odlicna sostojba so ful oprema Tampomat, ASP, SRS, Parking senzori,elektricni stakla,alarm,DVD,radio i itn. Za poveke informacii na tel. 070 684 060 Vase

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач