Logo

195-65-15 polovni gumi

Број на оглас: 3014330 | Објавен на: 23.05.2019, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE prodava polovna guma vo solidna sostojba ...bridgeston 195-65-15 cena 800denari..tel 078327404

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 goko

Потврден огласувач