Logo

NOVO OD DNIPRO-M APARAT ZA ZAVARUVANJE САБ 260 ДПА

Број на оглас: 3014684 | Објавен на: 08.11.2018, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.800 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Нов по моќен модел на апарат за заварување ги заварува сите видови на електроди од 1,5мм до 5мм дебелина

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dalibor

Потврден огласувач