Logo

Seat Altea 2.0Tdi Automatik

Број на оглас: 3014716 | Објавен на: 13.07.2019, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezen od Svajcaria registriran do 11.2019
Socuvan i redovno servisiran so realni 196.000km poseduva servisna kniska posleden servis napraven na 189.000km smenet rebrasni kais.
Za poveke info na tel.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Hasan

Потврден огласувач