Logo

BLIZNACI na prodazba so popust

Број на оглас: 3015248 | Објавен на: 16.09.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваMakedonski tabli
Ispravni super zacuvani
Dvete 3000eu
Edno 2000eu

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  acko

Потврден огласувач