Logo

Opel Corsa 1.2

Број на оглас: 3015347 | Објавен на: 15.12.2018, 07:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 2.350 €
2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.2

Plateni davacki do registracija
Uvezana od CH
136.000 Km pominati so servisna kniska
Klima, al bandazi, Pionir radio, skoro novi gumi.

Kolata e kako nova!
Cenata ne e fiksna!

Poveke informaci po telefon

Bube
078-203-216
078-203-216
078-203-216

Огласи од: Влатко

Влатко

Македонски Брод

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач