Logo

Kluc za ford originalen

Број на оглас: 3015417 | Објавен на: 23.05.2020, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2014

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam origibalen kluc za ford kompaktabilen za poveke modeli komlet so ekektronika

Info 072535303

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач