Logo

SE PRODAVA MERCEDES BENZ C 220 w204

Број на оглас: 3015450 | Објавен на: 16.01.2019, 00:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c 220 proizvedena 29.12.2009
Registriran cela godina , servisiran , 17ki aluminiumski bandazi so novi gumi , navigacija , el.na stakla
El.na retrovizori ,dvozonski klimatronik , usb , bluetooth, ipad , aux .........

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vlatko