Logo

Вибро ЖАБА - набивање на земја и тампон

Број на оглас: 3015489 | Објавен на: 19.07.2019, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Вршиме ефтино и квалитетно набивање на темели, плочи, тампон и земја со вибро жаба, исто така ја издаваме по договор.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Caslav

Потврден огласувач