Logo

Menuvaç avtomatik

Број на оглас: 3015620 | Објавен на: 30.06.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf

Tип на делови: Менувачи

Цена: 160 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Menuvaç avtomatik za
Golf 2 1.8 160er
Golf 4 1.6 250er

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Blerim

Потврден огласувач