Logo

tomos vodna pumpa

Број на оглас: 3015719 | Објавен на: 10.12.2018, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


tel 071 713 346 moze po kargo

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач