Logo

OPEL VECTRA 2004 god

Број на оглас: 3015763 | Објавен на: 17.11.2018, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vectra
1.9 CDTI. 110 kw
Dvozonska klima
Vebasto
6 brzini
Komandi na volan
Fabricko zatemnati stakla
Parking senzori napret I nazat
I dr
Napraven e servis
Kolata e registrirana cela godina
4 novi zimski gumi

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ---------

Потврден огласувач