Logo

Alternator-Ford Escort 1.8TD

Број на оглас: 3015968 | Објавен на: 13.01.2019, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba odgovara na escort i fiesta od 93-2000god

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач