Logo

Ktm 450 cross

Број на оглас: 3016005 | Објавен на: 11.11.2018, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: Sxf 450 cross

Цена: 2.000 €
2.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Promocija====Ktm cros super socuvan..so alanser...Bez ZAMENI...

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 slobodan

Потврден огласувач