Logo

Adidas SAMBA nr. 41 1/3

Број на оглас: 3016015 | Објавен на: 20.10.2018, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 41

Боја: Црна

Цена: 1.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


☆》EXTRA PRICE《☆ Patikite se mnogu dobro socuvani.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Shkelzen

Потврден огласувач