Logo

Se prodava vw polo sdi 1.9

Број на оглас: 3016151 | Објавен на: 25.09.2018, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw polo sdi 1.9 disel na bugarski tablici dobro socuvano motor vo pervehtna sostojba.Invormacii na tel.078331812.goran

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 todorce

Потврден огласувач