Logo

CD SO RADIO PANASONIK

Број на оглас: 3016480 | Објавен на: 23.06.2019, 06:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CD so sarzer od 5 disketi kombiniano so radio. cd rds Panasonik.Skoro novo

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач