Logo

Plinski ured plinski uredi plinski sistemi

Број на оглас: 3016547 | Објавен на: 12.11.2018, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Професионална монтажа и сервис на сите видови автомобилски плински уреди.
Нашиот сервис може да ви понуди голем избор на плински системи од познати брендови.
1.Секој плински уред поседува валидна повеќегодишна гаранција.
2.За секој намонтиран плински уред издаваме сервисна книшка и педантно ги водиме тековните сервиси и одржување на истиот
3.Секое возило добива максимална посветеност и педантност при изработката
Golf pasat polo bmw audi seat alfa romeo honda citroen pezo reno volvo dacia logan buba 106 206 306 406 a3 a4 a6 e46 e36 mercedes spark opel astra vectra omega corsa zafira ford fiesta mondeo 146 147 156 166 fiat grande punto stilo mazda ibiza leon skoda toyota suzuki altea

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Smart Auto plinski uredi

Потврден огласувач