Logo

Kompresor za klima za Citroen C3

Број на оглас: 3016753 | Објавен на: 01.07.2020, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompresor izvaden od Citroen C3.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Slobodan