Logo

VW vento 1.9 tdi

Број на оглас: 3016816 | Објавен на: 20.01.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW Vento 1.9 tdi 90 ks. Kolata e vo dobra sostojba. Informacii na tel. 075571252 Marjan

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач