Logo

Elektro pumpa za vadenje voda

Број на оглас: 3016927 | Објавен на: 02.01.2019, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam elektro pumpa za vadenje voda ispravna
Tel 071 56 46 56

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач