Logo

Rc nitro kola Kyosho mad force

Број на оглас: 3017144 | Објавен на: 18.05.2020, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nitro kola Kyosho Deagostini AMG mercedes. modelceto e razmer 1/8 ,ima nitro moto 3.5cc menuvac so 2 brzini i e mnogu mokno i brzo 100kmh+.

Za piveke info na tel ili viber

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач