Logo

Opel vectra

Број на оглас: 3017326 | Објавен на: 17.10.2018, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opell vectra 1.7turbo isuzi mator kollata e vo dobra sostojba zaquvan stegnat prednica kollata vredi dase vidit pozz

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Skuter

Потврден огласувач