Logo

Se prodava Mercedes A klasa

Број на оглас: 3017468 | Објавен на: 07.12.2018, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A klasa , 2002god, kloima , elektricna brava

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 АЛЕКСО

Потврден огласувач