Logo

Golf 4 1.9tdi 110 ks

Број на оглас: 3017481 | Објавен на: 15.10.2018, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf 4 1.9tdi 110 ks registracija istecena vo odlicna sostojba so full oprema.moze zamena za zafira ili saran ,galaksi samo so bos pumpa za so injektor ne zvonete ke ve molam. i Imam kuka za golf 4 za prodavanje 3500den.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач