Logo

Baraka so dogradba vo Gorno Lisice

Број на оглас: 3017546 | Објавен на: 19.03.2019, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 107 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1990

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Gjorgji Kapcev, Lisice

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna baraka (proizvedena 1990) so dogradba i golem garazen prostor ( 58 + 49 m2 ) , prekrasno mesto,cist imoten list,vednas vseliva,namestena.
Golemo dvorno mesto,kompletna infrastruktura.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 slobodan

Потврден огласувач