Logo

Baliracka new holland 270r

Број на оглас: 3017707 | Објавен на: 26.05.2020, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач