Logo

STOLICI FOTELA ITALANSKI

Број на оглас: 3017712 | Објавен на: 06.04.2019, 00:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Stolicata e od najvisok kvalitet na drvo kupena e 300 evra 1 stolica.imame 12 stolici site se kako novi.stolicite se Italanski.tel.078.229.221

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач