Logo

Се продава wacom tablet ctl 490 не многу користен

Број на оглас: 3017845 | Објавен на: 14.11.2018, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Wacom

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава


таблетот е во одлична состојба има + 3 неискористени црнки за цртање
јаветесе на телефонскиот број 076796107

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач