Logo

KORPA MIXER ZA BETON,CAT,JCB,,,

Број на оглас: 3017874 | Објавен на: 12.02.2020, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 €

4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


KORPA MIXER ZA BETON CAT,JCB...
GOD 2004

www.itmakom.com

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ITMAKOM dooel

Потврден огласувач