Logo

ford transit

Број на оглас: 3018057 | Објавен на: 11.06.2019, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: transit

Tип на делови: Стакло и додатоци /Прозореци

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se. Prodava staklo od. Zadna vrata za kombe ford transit. Info. Na tel. 075 878. 938. 070 444 737

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 transport

Потврден огласувач