Logo

PIRELLI P7 205/55 16 extra sostojba

Број на оглас: 3018184 | Објавен на: 23.06.2019, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se na voziloto i imaat pominato 29000km a imaat 5-6mm ne se krivi i ne tresat cenata e za edna guma

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 alfa

Потврден огласувач