Logo

Volkswagen Polo SDI MOZI ZAMENA

Број на оглас: 3018257 | Објавен на: 17.02.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Polo Classic 1.9 SDI, registrirano do mart 2019, vtor sopstvenik ne e od uvoz, super vozilo so ekonomicen motor. Mozi zamena
KONTAKT: 077 699 366

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач