Logo

Цитроен Берлинго купено од Авто Нова

Број на оглас: 3018884 | Објавен на: 08.11.2018, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 45 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Цитроен Берлинго купено од Авто Нова со клима
централно
нови гуми
серво
радио со цд
металик црвена боја
еро кука со документ
добро сочувано и гаражирано

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 stojanco

Потврден огласувач