Logo

Skoda Octavia 1.9 2006/zamena za Golf5

Број на оглас: 3018945 | Објавен на: 01.08.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e ispravna se, klimatronik, 1.9 77 kw 105 ks , servisirana so faktura smenet cel set kaisi,site filtri i maslo,cela prednica smenati sponi,chauri ne tropa,Golema familiarna kola,domakinski cuvana, REGISTRIRANA Cela godina, 2 kluca. Moze zamena so golf 5ka,so moja doplaata!

 777

Потврден огласувач