Logo

BMW 320d ot ch so orginallni 150000km

Број на оглас: 3019040 | Објавен на: 01.04.2019, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 7.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320d so 163 ks ot ch so orginalni km navigacija strat stop climatronik tempomat dvd parksenzor komandi na volan i drugo registracija cela godina

  Кичево

Прати Е-Маил

  samsung

Потврден огласувач