Logo

PRODAVAM ALUMİNİUMSKİ RADİJATOR

Број на оглас: 3019112 | Објавен на: 27.05.2020, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski radijator od 38 rebra vo odlična sostojba. Cenata e 4€ od rebro.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач