Logo

MAN TGS I POLUPRIKOLKA MILER KIPER

Број на оглас: 3019160 | Објавен на: 14.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 28.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGS 360
2009 GODINA
550000 KM
MILER
2005 GODINA

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач