Logo

tojota avensis

Број на оглас: 3019161 | Објавен на: 20.01.2020, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


oprema:bord kompjuterce,el.retrovizori so greaci,webasto...
Novi gumi continental (1000km)
Nov set rebrest komplet +nov set klinest.... tel za kontakt 077653153

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач