Logo

MAN TGX I POLUPRIKOLKA SCHMITCZ KIPER

Број на оглас: 3019171 | Објавен на: 03.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 28.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGX 440
2007 GODINA
900000 KM
SCHMITZ
2007 GODINA

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач