Logo

SCANIA I POLUPRIKOLKA KIPER SCHMITZ

Број на оглас: 3019301 | Објавен на: 03.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 19.000 €
20.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SCANIA 124 400
1998 GODINA
SCHMITZ
2008 GODINA

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач