Logo

Mercedes 12 13

Број на оглас: 3019359 | Објавен на: 19.09.2018, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava mercedes 12 13 vo odlicna sostojba so novi gumi 100% regestriran pred 10 dena bazdiraran tapofraf.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Daniel