Logo

Планински компир kompir palanecki

Број на оглас: 3019953 | Објавен на: 28.02.2019, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 25 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Компирот е произведен на 1350м надморска висина без систем за наводнување, калибриран во вреќи од 25кг.

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  dalibor

Потврден огласувач