Logo

UNIKAT VW POLO 1.6 !!! 2010 god!

Број на оглас: 3019986 | Објавен на: 02.06.2020, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW POLO 1.6. Dizel----realni kilometri----
Idealen podarok za tvojata devojka ili zena!! Kolata e so plateni davacki do registracija bez zabeleski! Pali-vozi! Javi se na 077-533-344 za info

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач